• Artimiausia paroda: 2020.04.02 - 04

Ką pasėsi ... 2017 -> Apžvalga


Kovo 30 – balandžio 1 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete vyko tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2017“. Tai dvidešimt antroji pavasarinė ir iš viso keturiasdešimt ketvirtoji paroda surengta Universitete.

Parodoje „Ką pasėsi... 2017“ dalyvavo 321 įmonė ir organizacija bei apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų ir amatininkų. 23 kompanijos atvyko iš užsienio – Švedijos, Čekijos, Lenkijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos. Parodos dalyviai sulaukė svečių iš 17 pasaulio šalių (Brazilijos, Suomijos, Italijos, Vokietijos, Ukrainos ir kt.). 14 proc. dalyvių į parodoje dalyvavo pirmą kartą. Parodą „Ką pasėsi... 2017“ aplankė apie 100 tūkst. žmonių.

Gausiausia parodoje buvo žemės ūkio technikos ekspozicija. Ji užėmė 41 000 kv. m. plotą.  Tai beveik 32 proc. daugiau nei pernai. Dalis šiai tematikai atstovaujančių ekspozicijų, būdavusių ASU II rūmų kieme, šiemet persikėlė arčiau parodos centro - į greta naujų paviljonų esančią skaldos aikštę. Pėsčiųjų patogumui takai šioje aikštėje buvo iškloti didelio tankio polietileno danga. Su technikos naujovėmis taip pat buvo galima susipažinti ir paviljone Nr. 1. II rūmų kiemas paliktas parodos lankytojų automobiliams. Taip paroda tapo vientisesne, labiau koncentruota ir patogesnia lankytojams.

Paviljonuose Nr. 2 ir Nr. 3 įsikūrė 120 įmonių pristatančių trąšas, augalų apsaugos priemones, fermų įrangą, smulkiąją techniką, technologijas, konsultavimo ir kt. paslaugas.

Sodinukų augintojus ir amatininkus, pristatančius smulkųjį verslą kaime, galima buvo rasti ASU skvere.

Parodoje „Ką pasėsi... 2017“ surengti 34 seminarai, kuriuos aplankė daugiau kaip 600 klausytojų. Nuolatines specialistų konsultacijas ASU Agronomijos, Miškų ir ekologijos ir Žemės ūkio inžinerijos fakultetų stenduose teikė mokslininkai, dėstytojai, praktikai.

Parodos lankytojus ir dalyvius šiemet ypatingai džiugino pagrindinio parodos rėmėjo UAB „Dojus agro“ šventinis 25-mečio paradas - traktorių šou.

Parodos „Ką pasėsi... 2017“ medaliais apdovanoti:

  1. Savaeigis purkštuvas „HORSCH Leeb PT280“ (UAB „Audrokesta“)
  2. Skystos trąšos „Agrolinija – S“ (UAB „Biodinamika“)
  3. Šiaudų mineralizacijos mikrobiologinis preparatas „Ruinex“ (UAB „Bioenergy LT“)
  4. Kombainas „John Deere T670 (UAB „DOJUS agro”)
  5. Traktorius „Case IH Maxxum 125“ (UAB „Dotnuva Baltic“)
  6. Melžimo robotas „Monobox“ (UAB „GEA Baltics“)
  7. Srutovežis „Euroliner 24000 TRS“ (UAB „Ivabaltė“)
  8. Šarnyrinis ratinis traktorius „New Holland T9.700“ (AB „Lytagra“)
  9. Augalų probiotikas „Plant Probiotic L101“ (UAB „Nord Organics“)
  10. Teleskopinis krautuvas „Merlo TF 38.10-120“ (UAB „Rovaltra“)

Parodos organizatoriai dėkoja visiems parodos dalyviams, lankytojams, o ypač parodos partneriams. Augame kartu su Jumis ir jaučiamės stiprūs!

Iki susitikimo tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2018“ kovo 22–24 d.


Pagrindinis parodos rėmėjas

logo

Partneriai:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo