• Artimiausia paroda:: 2020

Šviečiamoji programa

 

SEMINARAI

Balandžio 4 d. (ketvirtadienis)

11.00 Biologinių priedų naudojimo skatinimas Lietuvos daržininkystės ūkiuose, siekiant taupyti vandens išteklius ir mažinti dirvos eroziją
G. Vyčienė, V. Grybauskienė, VDU Žemės ūkio akademija, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija.
III rūmų 725 aud.

11.00 Intelektinės nuosavybės apsauga žemės ūkyje
J. Vilkevičiūtė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 204 aud.

12.00 „Lietuvos pieno sektorius: situacija ir sprendimai“
R. Savickienė, LR žemės ūkio ministerija.
IV rūmų 211 aud.

12.00 – „Gerosios žemės ūkio praktikos kodeksas: mažesnis poveikis dirvožemiui, vandeniui, orui ir klimatui“
V. Feiza, LAMMC žemdirbystės institutas; V. Bogužas, VDU Žemės ūkio akademija; A. Šakickienė, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.
IV rūmų konferencijų salė

12.30 Agroperlitas – priemonė drėgmei reguliuoti
I. Adamonytė, G. Vyčienė, A. Marcinkevičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 204 aud.

12.30 Tradiciniai ir alternatyvūs mėsos brandinimo būdai
J. Stankevičiūtė, A. Krasauskas, VDU Žemės ūkio akademija.
Centrinių rūmų 507 aud.

13.00 – Tarptautinė mokslinė konferencija Darnus vystymasis: teorija ir praktika
A. Miceikienė, V. Atkočiūnienė, VDU Žemės ūkio akademija; P. Rovný, Slovakijos žemės ūkio universitetas.
III rūmų 420 aud.

13.30 Grybai augalų biostimuliantuose: tarp teorijos ir praktikos
N. Maršalkienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

14.00 – Forumas Žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros politikos aktualijos
G. Surplys, LR žemės ūkio ministras.
IV rūmų konferencijų salė.

14.00 – „Ekologinės gamybos sertifikavimo naujovės ir ypatumai“
V. Masionis, VšĮ „Ekoagros“.IV rūmų 204 aud.

Balandžio 5 d. (penktadienis)

10.00 „Juostinio žemės dirbimo ir sėjos mašinų darbo technologinių operacijų efektyvumo vertinimas“
E. Šarauskis, K. Romaneckas, K. Lekavičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

10.00 „Investicinės paramos žemės ūkio veiklos subjektams pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą teikimo galimybės, rezultatai ir įgyvendinimo aktualijos“
M. Jusienė, LR žemės ūkio ministerija.
IV rūmų konferencijų salė.

10.00 Biologiškai vertingų produktų (šaltalankių, pluoštinių kanapių ir erškėtrožių) nauda ūkininkams ir vartotojams
V. Atkočiūnienė, R. Čiūtas, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų I aukšto fojė.

10.00 Inovatyvios veisimo technologijos mėsinių galvijų genetinei vertei didinti
V. Jukna, E. Meškinytė-Kaušilienė, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

10.00 „Elektroninė žemės ūkio produkcijos prekybos platforma“
J. Žukovskis, VDU Žemės ūkio akademija; J. Ramanauskas, Klaipėdos universitetas; T. Budrys, UAB „Nextrade“.
III rūmų 610 aud.

10.00 „Nauji sprendiniai vandentvarkai“
A. Radzevičius, VDU Žemės ūkio akademija; L. Gelažienė, Aplinkos valdymo ir technologijų centras.
III rūmų 601 aud.

10.30 – „Kultūrinės ekosistemų paslaugos: teisinio reglamentavimo apžvalga“
J. Vilkevičiūtė, Klaipėdos universitetas.
IV rūmų 204 aud.

11.00 Išmanioji medvežė darniam ir efektyviam miško naudojimui
R. Butkus, G. Vasiliauskas, R. Zinkevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
II rūmų 204 aud.

11.00 „Betono su kanapių spaliais panaudojimas žemės ūkio gamybiniams pastatams statyti“
V. Gurskis, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija; R. Smalakys, UAB „Kanapiniai namai“.
III rūmų 132 aud.

11.00 „Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „LEADER programa“ įgyvendinimo aktualijos“
I. Javičienė, LR žemės ūkio ministerija.
IV rūmų konferencijų salė.

11.00 „Žemės ūkio paslaugų ir technikos dalijimosi elektroninė platforma“
J. Žukovskis, VDU Žemės ūkio akademija; G. Radzevičius, Europos regioninės politikos institutas; M. Greičius, UAB „Corner Case Technologies“.
III rūmų 610 aud.

11.00 Inovatyvios veisimo technologijos avių genetinei vertei didinti
E. Meškinytė-Kaušilienė, V. Jukna, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

11.00 – „Beržų sulos pramoninės gavybos galimybės Lietuvoje“
E. Bartkevičius, V. Vilimas, J. Mingaila, VDU Žemės ūkio akademija.
Centrinių rūmų 431 aud.

11.00 – „LinkedIn“ – mokslininko vizitinė kortelė“
A. Ragauskaitė, VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras.
IV rūmų I aukšto fojė.

11.30 „Vandens ir dirvožemio kokybės tyrimų nauda ūkininkams ir gamtai“
A. Rudzianskaitė, S. Misevičienė, L. Šmakovienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

12.00 Naujas požiūris į maistinius ir vaistinius augalus: siauralapis gaurometis ir kiti vertingi augalai
E. Jarienė, M. Lasinskas, VDU Žemės ūkio akademija.
Centrinių rūmų 506 aud.

12.00 – „Mokslinių tyrimų nauda verslui ir naujos jų finansavimo galimybės“
A. Bendoraitytė, I. Bručienė, VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras.
IV rūmų I aukšto fojė.

12.30 Biologinis stimuliatorius, organinės trąšos – patikima pagalba augalams
A. Belzus, UAB „Aljara“; E. Klimas, VDU Žemės ūkio akademija; V. Zalatorius, LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

13.00 Žemės ūkio apskaitos, finansų ir melioracijos kompetencijų tobulinimo galimybės
A. Miceikienė, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 610 aud.

13.00 Verslo kūrimo ir plėtros galimybės pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemones
S. Valiulienė, LR žemės ūkio ministerija.
IV rūmų konferencijų salė.

13.00 Obelų formavimas ir genėjimas pažangiuose versliniuose ir mėgėjiškuose soduose
N. Uselis, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

13.00 Biodyzelinas: nuo žaliavos iki produkto
K. Kazancev, M. Gumbytė, E. Sendžikienė, VDU Žemės ūkio akademija.
VIII rūmų B212 aud.

13.30 Kaip pavasarį padėti sausringos vasaros nualintiems žolynams“
E. Klimas, VDU Žemės ūkio akademija.
Seminarų salė paviljone Nr. 1.

13.30 Mineraliniai priedai dirvožemio drėgmei reguliuoti
I. Adamonytė, G. Vyčienė, A. Marcinkevičienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 204 aud.

14.30 Pluoštinių kanapių (Cannabis sativa L.) verslo būklė ir 2019 m. proveržio prognozės
R. Čiūtas, E. Zvicevičius, VDU Žemės ūkio akademija; N. Slesariūnas, UAB „Inovatyvūs sprendimai“.
IV rūmų konferencijų salė.

Balandžio 6 d. (šeštadienis)

11.00 „Šiltų tvartų atitvarų gamyba iš betono su pluoštinių kanapių spaliais“
V. Gurskis, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija; R. Smalakys, UAB „Kanapiniai namai“.
III rūmų 132 aud.


Pagrindinis parodos rėmėjas

logo

Partneriai:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo