:: Pradžia ::

 

 

Kovo 22–24 d. Aleksandro Stulginskio universitete (Akademija, Kauno r.) vyks tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2018“. Parodoje dalyvaus virš 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų; sulauksime 24 kompanijų iš užsienio – atvyksta dalyviai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos, Rusijos ir Ukrainos. 15 procentų dalyvių parodoje dalyvaus pirmą kartą.

 

Tradiciškai gausiausia parodoje bus žemės ūkio technikos ekspozicija - ji užims 42 tūkst. kv. m. plotą. Paviljonuose įsikurs 115 įmonių pristatančių trąšas, augalų priežiūros priemones, techniką, technologijas, fermų įrangą, konsultavimo ir kitas paslaugas. Sodinukų augintojams ir amatininkams, pristatantiems smulkųjį verslą, skiriamas ASU skveras.

 

Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa. 43 seminarai, du forumai ir viena konferencija apima pačias įvairiausias temas - savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis Universiteto mokslininkai, įvairių ministerijų ir draugijų specialistai.

 

Dešimt geriausių parodos eksponatų bus apdovanojami parodos „Ką pasėsi...“ medaliais. Apdovanojimų įteikimo ceremonija vyks kovo 16 d. (penktadienį) 15.00 val., ASU IV rūmuose (Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r.).

 

Parodos „Ką pasėsi... 2018“ atidarymo ceremonija vyks paviljone Nr. 2  kovo 22 d. 11.00 val.

 

Visų renginių, vyksiančių kovo  22–24 d. Aleksandro Stulginskio universitete lankymas nemokamas.

 

Parodos darbo laikas 9 - 17 val.

 

Laukiame Jūsų atvykstant!

 

 

 

Parodos organizatorius


 

 


Pagrindinis parodos rėmėjasPartneriai: